Kontakt

Europejskie Centrum
Edukacyjno-Szkoleniowe "Vademecum”

ul. Poznańska 1, 48-300 Nysa

tel. 77 409 04 59

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Formularz kontaktowy >

Social Media

f  i  yt

Dla dietetyków

 


 

 

Oferta kształcenia dla dietetyków

 

Dietetyk to osoba, która planuje i nadzoruje sporządzanie jadłospisów dla różnych grup ludności. Uczestniczy ona także w różnego rodzaju terapiach związanych z otyłością lub niedożywieniem. Nadzoruje on także metody przygotowywania żywności i potraw a także bierze udział w programach i edukacji społecznej.
Kształcenie osób zajmujących się poradnictwem żywieniowo-dietetycznym, promocją zdrowego stylu życia wymaga interdyscyplinarnego i holistycznego podejścia do człowieka. Wiąże się to z różnymi formami kształcenia, począwszy od studiów licencjackich, magisterskich, podyplomowych czy też w formie uzupełniających wiedzę kursów zawodowych takich jak: Dietetyka i zdrowe żywienie, Podstawy żywienia osób chorych, Podstawy żywienia osób w starszym wieku.

 

 

STUDIA LICENCJACKIE Z PROMOCJI ZDROWIA

 

Studia Licencjackie Wyższej Szkoły teologiczno-Humanistycznej pk. Nysa prowadzone są w Instytucie Promocji Zdrowia w specjalności: Promocja zdrowia z elementami zdrowia publicznego, Promocja zdrowia i urody. Studia te prowadzone są w formie 3 letnich studiów licencjackich oraz studiów ze specjalnym programem dla posiadających maturę Absolwentów szkół policealnych o profilu medycznym (realizowane jako indywidualny tok studiów).

 

 

Oferta kształcenia dietetyk

STUDIA MAGISTERSKIE Z PROMOCJI ZDROWIA

 

W dniu 25 czerwca 2007 roku Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa W Katowicach oraz Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna w Podkowie Leśnej podpisały umowę o współpracy w zakresie uzupełniających studiów magisterskich. Dzięki zastosowaniu łączy światłowodowych, które połączyły siedzibę główną GWSH w Katowicach z Nysą zajęcia odbywają się w Nysie w budynku Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej przy ulicy Poznańskiej 1 w bardzo dobrze wyposażonych salach dydaktycznych.
Studia magisterskie realizowane są w Nysie w specjalności: Planowanie dietetyczne w sporcie, turystyce i rekreacji.

 

 

KURSY ZAWODOWE Z PROMOCJI ZDROWIA

 

Kursy te adresowany jest do osób, które są zainteresowane zdrowym odżywianiem lub chcą związać swą przyszłość zawodową z dietetyką. Kursy dedykowany są osobom, które interesuje racjonalne żywienie i diety bądź są pasjonatami jedzenia, a przy tym chcą poszerzyć swoje kwalifikacje.

Nowy partner ECES Vademecum

Nowy partner ECES Vademecum – Akademia WSB z Dąbrowy Górniczej  jedna z najlepszych uczelni w Polsce już w Nysie.

Miło mi poinformować Państwa, iż do grona uczelni współpracujących z ECES Vademecum dołączyła jedna z najlepszych uczelni w Polsce Akademia WSB z Dąbrowy Górniczej. Akademia WSB (do 15 kwietnia 2018 r. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej) jest akademicką uczelnią wyższą, która posiada uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego oraz 3 uprawnienia do nadawania stopnia doktora w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości, pedagogiki oraz nauki  o bezpieczeństwie. Więcej

Bezpłatne szkolenia Vademecum

ECES Vademecum w dniach od 18-09-2021 do 25-09-2021 zorganizowało Tydzień Bezpłatnych Szkoleń Vademecum. Inicjatywa ta powstała z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności. Wśród tematów szkoleń znalazły się tematy, które spotkały się z dużym zainteresowaniem nauczycieli, a także tematy poświęcone rozwojowi osobistemu, marketingowi, ekonomii, zdrowiu czy tez urodzie.

 

Szkolenia TBS spotkały się z olbrzymim zainteresowaniem odbiorców. Ilość osób biorących udział w szkoleniach w większości szkoleń przekraczała 100 osób. Szkolenia prowadzone były on-line w formie webinariów i opierały się na praktycznej wiedzy ekspertów-wykładowców ECES Vademecum. Więcej

Opinie uczestników studiów:

"Ogromny plus za możliwość zadawania pytań prowadzącemu oraz za wyczerpujące wyjaśnienia z jego strony."

Opinie uczestników kursów:

"Wykwalifikowana kadra, ciekawe kierunki studiów, interesujące zajęcia, przyjazna atmosfera, panie z sekretariatu uprzejme i pomocne :), a do tego możliwość zdobycia dodatkowych certyfikatów. Serdecznie polecam!"

Wyróżnienia

     edukacji-2021-logo-400  akredytacja KO 

                    Logo regular 2020

Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna

Punkt konsultacyjny w Nysie

zobacz...

 

         
Wynajem sal
       

zobacz...

 

Centrum Edukacyjne
www.poznanska.nysa.pl

zobacz ...